2 черв. 2016

Станція юних натуралістів, під час літніх канікул, для багатьох школярів міста Кіровограда стала цікавим екскурсійним об'єктом.

Педагоги закладу для відвідувачів проводять цікаві тематичні екскурсії такі як "Пізнай світ живої природи", "Рослини в теплицях", "Мешканці куточка живої природи" , «Екібана власними руками», створили колаж майбутній парк та павучок з фольги.
1 черв. 2016

Цікава несподіванка до Дня захисту дітей.

В перший день роботи пришкільного оздоровчого табору дітей запросили до Кіровоградського лялькового театру.

Вітаємо переможницю Ткаченко Анастасію, ученицю 3-Б за зайняте ІІІ місце

У міському конкурсі образотворчого мистецтва Ткаченко Настя зайняла ІІІ місце зі своєю композицією "Зелена планета", виконаній в техніці ізонитка.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

31 травня в нашій школі урочисто відбулося свято Останнього дзвоника.

Свято

Урочиста лінійка.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

31 травня в нашій школі урочисто відбулося свято Останнього дзвоника, який сповістив учням про завершення навчального року. На святі були присутні батьки, учні, вчителі. В цей день шкільний дзвоник продзвенів останній раз для учнів 4 класу. Дехто із випускників не стримував емоцій і щиро плакав, а хтось радів. На завершення свята випускники традиційно відпустили в небо жовто-блакитні кульки, попередньо загадавши своє найпотаємніше бажання.

Свято

Урочиста лінійка.

Свято Останнього дзвоника.

Учні четвертих класів вийшли на святкову лінійку. В їх очах не було веселинок. Їм дуже сумно, бо вони прощаються з рідною школою та вчителями.
31 трав. 2016

Сьогодні трішки сумно нам усім. прощаємось із рідною школою.

Для всіх учнів 1-3 класів продзвенів веселий дзвінок, який сповістив про кінець навчального року та початок літніх канікул.
31 трав. 2016

" Школо, до побачення, здрастуй, літо золоте!”

Вся велика шкільна родина зібралася на Свято Останнього дзвоника.