8 січ. 2013

Тиждень новорічних ранків

3 24 по 28 грудня у нашій школі пройшов тижднень НОВОРІЧНИХ РАНКІВ

Перше шкільне Новорічне свято

Учні шашого класу першими відкрили тиждень Новорічних шкільних свят.

Наше улюблене свято

На новорічному святі всі учні співали, танцювали, водили хороводи та грали в ігри. Всім було цікаво та весело.
4 січ. 2013

Участь 1 - Б класу у конкурсі "До казки на гостини"

Учні нашого класу поставили казку "Ріпка"
28 груд. 2012

Звіт про роботу за грудень «Царство законів і прав»

Звичайно грудень був насичений і цікавий, яле найбільше діти чекають Новорічне свято і зимові канікули.
25 груд. 2012

Шкільна лінійка

На шкільній лінійці учні 3-Б класу одержали подяку за участь у конкурсі "Чисті та охайні ручки" та конкурсі "Як слід поводити себе в їдальні"
21 груд. 2012

Готуємось стати "весельчатами"

Першокласники, звісно, в школі - наймолодші. Але це стає їм на заваді впевнено крокувати стежками Країни Знань. А щоб стати справжніми школярами, повноправними жителями нашої шкільної Веселкової крани, з самого початку перебування в класному колективі, знаходять для себе нові захоплення, цікаві справи,заняття за інтересами. Хлопчики та дівчатка активно виконують доручення в класі, приймають участь у колективних творчих справах.
14 груд. 2012

Педагогічний консиліум.

14 грудня 2012 року у школі відбувся "Педагогічний консиліум". Обмін досвідом з проблеми семінару, вироблення спільних вимог щодо підходів до організації навчально- виховного процесу в рамках забезпечення наступності між ДНЗ та початковою школою у світлі вимог нового Державного стандарту початкової освіти
11 груд. 2012