23 січ. 2013

Учні 1-Б класу прийняли участь у конкурсі малюнків "Професії мам і тат"

Наші малюнки
22 січ. 2013

Зустріч з працівником художнього музею

До нас на класу годину було запрошено працівника художнього музею з репродукціями картин Марії Приймаченко.

Конкурс загадок про працю

З 14 по 18 січня між учнями 1-х класів відбувся конкурс загадок про працю

"Професії мам і тат"

з 21 по 25 січня у нашій школі проходить конкурс малюнків "Професії мам і тат"
21 січ. 2013

Конкурс малюнків " Професії мам і тат"

3-а клас підготувався і провів класну годину на тему : "Усі професії потрібні, усі професії важливі". Діти із задоволенням розповідали про професії своїх батьків, підготували гарні малюнки на дану тему. Кращі малюнки передали на шкільну виставку
21 січ. 2013

Проведено майстер-клас по виготовленню Ляльки-веселушки

Під час роботи над проектом ми дізнались багато цікавого про іграшки. Взнали, що вони виготовлялись із різних матеріалів, із дерева, лози, колосся, а пастухи ліпили іграшки навіть із сиру. Кожна матір робила для своєї дитину ляльку, щоб та гралась. Найчастіше виготовлялись "ляльки-мотанки" та "вузилкова лялька"
17 січ. 2013

Створення магнітику власноруч

Сьогодні легко можна придбати будь-який магнітик, але ми вирішили створити магнітики своїми руками. Робота кропітка, але дуже цікава.

День Святого Валентина

В 3-Б класі відбулося чудове свято до Дня Святого Валентина
14 січ. 2013

" У світі цікавих професій"

Відбулася класна година, на якій учні із захопленням розповідали про професіїї своїх батьків
14 січ. 2013

У рамках проекту"Народні промисли України (виготовлення іграшок)"

Перед кожним учнем лежав шматок глини. Хтось відразу його випробовував: м’яв пальцями, штрикав інструментами, хтось уважно слухав «педагога».