23 вер. 2013

Робота ннад проектом.

Триває робота над проектом "Цікавий світ рослин".Досліди,спостереження,відкриття чекають на учнів щодня.
20 вер. 2013

Виставка поробок "Золота осінь"

Учні нашого класу влаштували виставку поробок з природних матеріалів "Золота пора", різноманіття якого вражає всіх! Свої роботи представили : Іванченко Саша, Ковальчук Настя, Гнатюк Рома, Стельмашонок Діана, Поплавська Ліза.
16 вер. 2013

Участь у телепередачі "12 балів".

Учні нашого класу , Тихий Ростислав та Малишко Владислав приймали участь у передачі "12 балів".Малишко Владислав зайняв І місце,з чим його і вітаємо!

"12 балів"

Наші учні в телепередачі "12 балів"

12 балів

15 вересня учні нашої школи прийняли участь у зйомці телевізійної програми "12 балів". переможцем став Малишко Владислав (учень 4-В класу) очікуйте вихід передачі в ефір 5 жовтня 0 11:00 (в суботу).
9 вер. 2013

проведення конкурсу малюнків "На дорозі я не розгублюся"

З 9 по 13 вересня ми приймали участь у шкільному конкурсі малюнків "На дорозі я не розгублюся"
7 вер. 2013

Екскурсія до школи мистецтв

Учні 2-А класу побували на екскурсії в дитячій школі мистецтв.
5 вер. 2013

Участь у телевезійній програмі " 12 балів"

5 вересня учні нашого класу прийняли участь у зйомці телевізійної програми "12 балів".
4 вер. 2013

Конкурс малюнків"На дорозі я не розгублюся"

У класі пройшла вікторина та конкурс малюнків на тему " На дорозі я не розгублюся " . В роботу класу активно включилися батьки.
3 вер. 2013

Чудове свято для наших учнів

1 вересня учні нашої школи побували на площі ім.Кірова та у парку Ковалівському на цікавій розважальній програмі для школярів усього міста