1 лист. 2013

Місячник української писемності

В класі були проведені бесіди, години спілкування, конкурс читців українських віршів.
1 лист. 2013

СВЯТО ОСЕНІ

У нашій школі відбулося Cвято осені ! Виносимо подяку учням 2-4-х класів, які приймали участь у підготовці та проведенні СВЯТА ОСЕНІ.
25 жовт. 2013

Свято осені та конкурс віршів "Золота осінь"

Учні нашого класу приймали участь у конкурсі на краще декламування віршів про осінь.
25 жовт. 2013

Конкурс "Золота осінь"

Напедодні осінніх канікул відбулося свято та конкурс кращих читачів віршів "Золота осінь".
23 жовт. 2013

Шкільна лінійка

Наші перемоги
21 жовт. 2013

"Вогонь війни у пам"яті навічно"

З 21 по 28 жовтня в стінах шкільної бібліотеки проведено виставку на тему: "Вогонь війни у пам'яті навічно". Виставка включає огляд літератури повоєнного періоду, читання поезії. обговорення історичних творів, завдяки яким читачі не лише усвідомлюють значеннєвість подій, а й увіковічнюють безсмертний подвиг наших воїнів.
18 жовт. 2013

"РОЗУМНИКИ Й РОЗУМНИЦІ"

Команда 2-А класу прийняла участьу шкільному конкурсі "Розумникм й розумниці".

На лінійці.

На лінійці учні нашого класу були нагороджені подяками та грамотами за у часть у різноманітних конкурсах.
16 жовт. 2013

Щомісячна підсумкова лінійка "Подорож Веселковою країною"

Кожного місяця у нас проходить підсумкова лінійка, на якій ми підводимо підсумки щодо заходів, які відбувалися в школі , нагороджуємо переможців конкурсів.

Конкурс-виставка "Золота пора"

Природа - сама досконалість і гармонія. Вона своїм виглядом надихає на творчість, тому важко знайти людину, яка б ніколи не намагався зробити поробки з природного матеріалу. Ось і учні нашої школи влаштували виставкупоробок з природних матеріалів "Золота пора", різноманіття якого вражає всіх!