Заходи в бібліотеці

В День української мови та писемності в шкільній бібліотеці традиційно проводяться різноманітні заходи. Всі вони присвячені темі писемності та грамотності. У цей день для читачів проводяться тематичні вікторини, конкурси, інформаційні бесіди, а також  проходить конкурс читців .

День українського козацтва відзначається щорічно 14 жовтня - у день Покрови Пресвятої Богородиці. Завідувач бібліотекою провела для учнів 2,3  класів виховний захід - "Козацькими шляхами". Маленькі читачі прослухали цікаву бесіду про  козацтво , переглянули історичний фільм та ознайомилися з книгами про козацькі традиції та  звичаї.

Урок-екскурсія для учнів 1-го класу.
Ось і відбулася посвята у читачі наших юних першокласників. Завідувач бібліотекою ознайомила учнів з абонементом , правилами поведінки в бібліотеці учні дізналися про спілкування з книгою та гігієну читання.

В шкільній бібліотеці пройшло нагородження учнів, які приймали участь у конкурсі малюнків, "Бібліотека майбутного" та у акції "Бібліотека  - нова домівка для моєї книги". Перелічені заходи пройшли у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Завдяки активності учнів та їх батьків фонд шкільної бібліотеки поповнився цікавими книгами, а учасники отримали грамоти та чудовий настрій.

Конкурс читців "Віночок української поезії " пройшов у шкільній бібліотеці, який проведено до Дня української мови та писемності.Учні 2-4 класів декламували поезії про рідну мову Д.Білоуса, Т.Шевченка , Д.Павличка та ін...

До Дня української писемності та мови у шкільній бібліотеці пройшов конкурс, на кращого читця поезій "Живи , рідна мово, у серці народу!"

Бібліотечний урок: "Національний скарб - українська книга" пройшов з учнями 1- А класу.

Запрошуємо до перегляду виставки літератури "Як парость виноградної лози, плекайте мову!", створену до місячника української писемності та мови.

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в бібліотеці закладу проведено наступні заходи:

1.Конкурс малюнків  "Мій улюблений казковий герой" ,"Сухомлинський дітям", кращі роботи відзначено грамотами.

2.Бібліотечний урок з елементами  інсценізації, до оповідання Василя Сухомлинського "Бабусин Борщ"

з учнями 3-В класу.

і

3.Бібліотечний урок з елементами інсценізації, до оповідання Василя Сухомлинського "Бо я людина" з учнями 3-А класу.

4.В шкільній бібліотеці створено"Творчу майстерню", в якій учні виготовляючи різноманітні колажі, стін газети ,не лише розвивали свої творчі здібності, а й отримували нові знання.

5.Проведено родинну виставку-вернісаж "Творимо всією родиною", на виставці було представлено спільні  роботи учнів та батьків, які виготовлено з природнього матеріалу.

За підсумками конкурсу переможців відзначено грамотами.

Для учнів 1-2 класів проведено вікторину "У казки на гостинах"

Цікава мандрівка казковим світом дала учням змогу не лише пригадати казкових героїв , а й перевтілити головного героя власної казки.

Бібліотека зустрічає!

Проведено екскурсії для учнів 1-х класів

"Бібліотека - дім твоїх нових друзів!"

"Мир - головнна цінність будь-якої людини", саме під цим гаслом в шкільній бібліотеці було проведенно флешмоб до Міжнародного дня миру.

Учні 3-х класів відвідали бібліотечний урок "Найбільші бібліотеки світи"

Бібліотека- це не просто споруда, це місце із особливою атмосферою та архітектурою, в якому зібрана мудрість всього світу.

В рамках "Олімпійського тижня 2017"

в шкільній бібліотеці проведено конкурс малюнків "Знавці олімпійських ігор", в кінці тижня відбулося нагородження переможців та перегляд відеоролика "Історія Олімпійських ігор".Також читачі протягом тижня мали змогу переглянути книжкову виставку "Зростай олімпійцем!"

Учні 4-х класів відвідали бібліотечний урок "Основні елементи книги"