ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

З початку року на території області внаслідок нещасних випадків на воді, дорожньо-транспортних пригод, отруєння дикорослими грибами загинуло 12 дітей, 39 зазнали травм. Діти - це наше майбутнє. Повну відповідальність за них несуть батьки від самого  народження і протягом усього життя. Захистити свою малечу, застерегти від необачних вчинків, навчити відрізняти добре від поганого та примхи навички безпечної поведінки - це завдання, у першу чергу, батьків, а вже потім вихователів та вчителів.

Досить часто діти, не замислюючись про наслідки, беруть сірники чи експериментують з небезпечними речовинами, що може мати непоправні наслідки. Тож, аби вберегти життя своїм дітям, знайдіть час на відверту розмову з ними, роз'ясніть їм важливість та небезпечність води, газу, вогню, давайте чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. І саме головне-теорію закріплюйте на практиці: завжди демонструйте на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, побутовою хімією, ліками, легкозаймистими та вибухонебезпечними речовинами.

Запам'ятайте, що саме від сьогоднішніх ваших повчальних настанов залежить безпечне завтра нашого підростаючого покоління.

Начальник Територіального Управління МНС

у Кіровоградській області