8 трав. 2014

Урок "Пам'ять"

До Дня Перемоги переглядали фільми про ВВв
8 трав. 2014

Урок памяті "Ми Вас памятаємо!"

Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ми, молоде покоління, про іхні бойові подвиги, їхнє воєнне життя можемо сьогодні дізнатися тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури.
7 трав. 2014

Урок "Пам'ять"

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. Урок мужності присвячений пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.
6 трав. 2014

Привітання ветерана

Зустріч з ветераном
6 трав. 2014

Тепла зустріч

Напередодні ДНЯ ПЕРЕМОГИ учні 4-х класів привітали ветерана Великої Вітчизняної війни Бодашка Василя Савелійовича з з 69-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
30 квіт. 2014

Майстер-клас по писанкарству.

В нашому класі було проведено надзвичайно цікавий майстер-клас по писанкарству.Діти дізнались багато нового про історію писанки, навчились самостійно робити крапанки.
30 квіт. 2014

Щомісячна підсумкова лінійка "Подорож Веселковою країною"

В кінці квітня відбулася щомісячна підсумкова лінійка "Подорож Веселковою країною", на якій учні нашої школи були нагороджені грамотами та подяками за активну участь у шкільному житті.
29 квіт. 2014

Міжнародний день танцю

Сьогодні в нашій школі відбувся танцювальний ФЛЕШ-МОБ
20 квіт. 2014

Великдень.

Великодні писанки.
18 квіт. 2014

Класна година.

Картинна галерея "Краса природи в мистецтві".