14 лют. 2021

Класна година «Мій ідеал».

4-А клас. Класна година «Мій ідеал». Для початку провели анкетування «Моя життєва позиція». Потім визначили риси, якими повинна володіти людина, для того щоб бути ідеальною. Учні з’ясовували: Хто я? Який я?. Це дуже важка робота, яка не під силу навіть багатьом дорослим, і починається вона з вибору власного ідеалу, людини, на яку хочеться бути схожим. Діти називали своїх кумирів, людей віддалених від нашого оточення: співаків, акторів, спортсменів. Але були думки: бабуся, мама, тато. Наприкінці послухали притчу про метелика. Яка закінчується словами мудреця: «Все в руках твоїх!». Зробили висновок, що на шляху до свого ідеалу НІЧОГО НЕМОЖЛИВАГО НЕМАЄ – ВСЕ У ВАШИХ РУКАХ!!!
11 лют. 2021

Справжній друг — подарунок долі та найбільша удача в житті.

Саме тому, ми з учнями 2-Б класу вирішили провести виховну годину на тему «Чи вмію я дружити?». Діти прочитали цікаві істроії про дружбу та обговорили їх. Другокласники розповіли про якості справжнього друга.
10 лют. 2021

Участь у КТС. Конкурс малюнків "Охорона праці очима дітей."

Учні 4-Б класу отримали подяки за участь у шкільному конкурсі "Охорона праці очима дітей".
10 лют. 2021

Виховна година

Місячник валеологічного виховання
9 лют. 2021

Рух - це здоров'я. Веселі перерви.

Перерви у 4-Б класу проходять з користю для здоров'я. Бажаючі розучують веселі руханки під музичний супровід. Хочеш бути здоровим - рухайся!
9 лют. 2021

Операція: " Рятуймо пташок!"

Учні 2-В класу рятують птахів від голоду!

Аплікація

"Зимовий ліс"

Міні - проєкт

Міні - проєкт: "Мої потреби"
7 лют. 2021

Борис Грінченко"Украла"

Урок позакласного читання у 4-А класі. Тема.Борис Грінченко"Украла".На початку уроку звучить аудіозапис оповідання.У класі стоїть тиша. До уроку діти не отримували завдання прочитати твір,то ж їх схвилювала нелегка доля героїні. В оповіданні "Украла"Б.Грінченко відтворив один з епізодів тодішнього (1891р.)шкільного життя:дівчинка Олександра украла у подруги шматок хліба...Четвертокласники розкрили проблеми,які порушив автор у творі:взаємини між батьками і дітьми;між однолітками;між учителями та учнями;добро і зло,милосердя,чесність.Працювали з цікавістю,ніхто не боявся дати неправильну відповідь,усі були активними. Цікаво було слухати їх міркування.
5 лют. 2021

Виготовлення виробів технікою плетіння на уроках трудового навчання.

"Супер - косички" на різний лад, виготовлені учнями 4- Б класу тут же знайшли своє застосування: і прикраси, і закладинки, і аксесуари до телефонів та рюкзаків.