Правила прийому

Згідно

наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" №367 від 16.04.2018

1. До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються  діти, як правило, з 6 років.

2. Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі, першочергово - відповідно до території обслуговування за підтвердження батьками (особами, що їх замінюють) місця проживання дитини чи одного з її батьків, та інших, згідно нормативних вимог.

3. Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на ім'я директора загальноосвітнього навчального закладу, копію свідоцтва про народження дитини,
підтвердження батьками (особами, що їх замінюють) місця проживання дитини чи одного з її батьків та медичні довідки встановленого зразка. Для дітей, які не проживають на території обслуговування закладу, - згідно нормативних вимог.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Кропивницької міської радивід «27» грудня 2022 р. № 968  "Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти та інклюзивно-ресурсними центрами міста на 2023/2024 навчальний рік" :

Територія обслуговування

загальноосвітньої школи І ступеня № 37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Селище Нове                                   (усі будинки).

Чекаємо Вас, дорогі майбутні першокласники!