Тиждень знань Правил Дорожнього руху
6 вер. 2021
![](/uploads/org3355/news_1634483936_2268.jpg)
Розпочався новий навчальний рік. Діти після канікул повернулися за шкільні парти, а це означає, що серед пішоходів побільшало дітей. Саме зараз треба повсякчас нагадувати малечі про елементарні правила безпеки на дорогах. Учні 2-А класу провели практичне заняття "Ми - учасники дорожнього руху", подивились відео "Уроки безпеки на дорозі", зустрілися з інспектором патрульної поліції.