29 вер. 2012

Вересневі самоцвіти

29 вересня 2012 року учні 2-в класу побували на екскурсії в Хуторі Надія де проходив щорічний фестиваль «Вересневі самоцвіти».
28 вер. 2012

Звіт про проведену роботу за вересень «Галявина живого і чудесного»

Було обрано представників від класу до шкільної "Країни весельчат" Зазимко Дашу та Амеліна Нікіту. Ознайомлено з роботами секторів (у нас їх сім) та плідно працювали за путівками-підготуйками.
27 вер. 2012

Екскурсія до ДАІ

В рамках проведення профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі», було запрошено співробітників ДАІ , які провели роз’яснювальну роботу серед учасників дорожнього руху, і перед усім серед маленьких пішоходів. Працівники ДАІ радо запросили нас до себе в гості.
22 вер. 2012

Свято спорту

Ми так рідко робимо щось разом із дітьми, нарікаючи на хронічну зайнятість. Але для дитини кілька годин, проведених із батьками, означають набагато більше, ніж цілий мішок подарунків.
22 вер. 2012

Свято спорту

21 вер. 2012

СВЯТО КВІТІВ

Сьогодні у нашій школі відбувся святковий концерт "Шепчуть ніжно квіти пелюстками".

"Моє рідне місто"

У нашій школі проходить конкурс на кращий малюнок до ДНЯ МІСТА на тему "Моє рідне місто"

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

У рамках проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня з 8 по 15 вересня 2012 року у нашій шкільній бібліотеці відбулася книжкова виставка "Олімпійські види спорту"