18 жовт. 2012

Новини 1 - Б класу

1 жовтня учні 1 - Б класу спілкувалися з природою.
12 жовт. 2012

Екскурсія до бібліотеки

У рамках Місячника української мови та писемності відбувалося знайомство юних читачів із Новенською бібліотекою
9 жовт. 2012

Засідання РАДИ ВЕСЕЛЬЧАТ

8 жовтня у нас відбулося засідання РАДИ ВЕСЕЛЬЧАТ
6 жовт. 2012

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

5 жовтня у нашій школі відбувся святковий концерт до ДНЯ ВЧИТЕЛЯ!
5 жовт. 2012

Зі святом, любі вчителі!

Учні 3-Б класу класу зі задоволенням привітали на святковому концерті вчителів школи

Загальношкільна лінійка

28 вересня у нашій школі відбулася підсумкова вереснева загальношкільна лінійка: грамотами та подяками було нагороджено найактивніших учасників шкільних заходів.
1 жовт. 2012

«Україна - моя Батьківщина»

Презентація проекту «Україна - моя Батьківщина» учнями 4-Акласу, кл.кер. Денисенко С.О.

Шкіряний м'яч

Сьогодні футбольна команда нашої школи завдяки своїй спритності та силі духу пройшла у фінал боротьби за звання "Шкіряний м'яч".

Подарунок від ЖИРАФИ-РАФИ

27 вересня учні нашої школи за тісну співпрацю з журналом "Жирафа-рафа" та "ЗІН - прибулець з космосу" отримали чудовий подарунок - CD - магнітолу.

Подарунок від ЖИРАФИ-РАФИ