20 лист. 2012

Зустріч з представниками пожежно-рятувальної служби

У рамках проведення Тижня знань пожежної безпеки з 5 по 9 листопада 2012 року до нас завітали представники пожежно-рятувальної служби
20 лист. 2012

Конкурс малюнків « Вогник хай творить лише добро»

У рамках проведення Тижня знань пожежної безпеки з 5 по 9 листопада 2012 року у нашій школі проходив конкурс малюнків « Вогник хай творить лише добро»
20 лист. 2012

Конкурс малюнків «Обережно, газ!»

У рамках проведення Місячника безпечного використання газу у побуті з 4 по 31 жовтня 2012 р. у нашій школі відбувся конкурс малюнків «Обережно, газ!»
16 лист. 2012

Нагадаємо дітям про дорожній рух

В листопаді пройшов тиждень заннь правил дорожнього руху.
11 лист. 2012

Традиційна шкільна виставка поробок з природного матеріалу

За доброю шкільною традицією в жовтні в стінах школи проходить виставка поробок з природного матеріалу. Не став винятком і цей навчальний рік. Не дивлячись на дощову погоду, натхнення не покинуло юних майстрів. Роботи зроблені руками учнів нашої школи, виключно або з використанням природних матеріалів.
11 лист. 2012

Місячник безпечного використання газу у побуті

На класній годині учні нашого класу слухали поради тітоньки Сови про правила безпечного поводження з газоприладами

Тиждень знань пожежної безпеки в 1 - Б класі

Учні прийняли активну участь у проведенні тижня знань пожежної безпеки.
11 лист. 2012

Участь у конкурсі "Поробки з природного матеріалу"

Учні 1 - Б класу приклали фантазію, творчість і вміння, щоб виготовити поробки з природного матеріалу
5 лист. 2012

НАШ ПЕРШИЙ ШКІЛЬНИЙ КОНКУРС

На минулому тижні наш 1-А клас вперше прийняв участь у шкільному конкурсі виробів з природного матеріалу.
5 лист. 2012

"Мовні перлинки"

Сьогодні в нашіій школі пройшов конкурс знавців української мови "Мовні перлинки серед учнів 2-х класів"