Новини 1б

31 трав. 2018

Ми на майстер - класі у "Веселих карамелях".

Сучасне обладнання "чудо- столи", сучасні технології виготовлення солодощів та найсмачніші в світі карамелі, бо ми їх виготовили своїми руками. А ще розваги біля міського фонтану на площі. Відпочили "на славу"! Слова щирої подяки нашим мамам і татам!
25 трав. 2018

Подорож веселковою країною. Підсумкова лінійка.

Наші перші перемоги. Наші перші нагороди.
18 трав. 2018

Екскурсія до селищної бібліотеки.

Знайомство з бібліотекою, правилами читача, новинками дитячої літератури. А ще цікава казкова вікторина, індивідуальні консультації та призи. Всі були задоволені.
17 трав. 2018

Загальношкільний проект "Україна - моя Батьківщина. Екологічне виховання."

Допомога пташкам взимку, участь в акції "Зробимо класну кімнату зеленою", дослідницька лабораторія " Догляд за кімнатними рослинами", спостереження за природою, збір та презентація цікавої інформації про рослини та тварини, які занесені до Червоної книги України, конкурс малюнків "Збережемо природу разом" та фото від учня класу Приходька Руслана "Краса природи навколо нас".
12 трав. 2018

Зі святом матері!

Ці квіти, на сонечко схожі, для наших рідненьких матусь, бо мама - то символ тепла, світла, добра. Бо мама - ангел-хранитель для кожного з нас.
20 квіт. 2018

Ми засвоїли абетку, ми вже вміємо читати, ми вже вміємо писати.

Урок "Прощання з букварем був незвичайним.Під час подорожі до Квіткового букварика учні дізналися більше про рослини рідного краю,спробували себе у ролі артистів, дикторів, чарівників та отримали в подарунок "Післябукварики."
18 квіт. 2018

Ми - учасники загальношкільного проекту "Збережи своє життя і здоров'я. Гігієна школяра."

Практичні вправи, індивідуальна та колективна діяльність з використанням ІКТ, перегляд та обговорення відео "Корисні підказки", конкурс малюнків та цікаві повідомлення по темі проекту, конкурс зачісок. Все це сприяє формуванню здоров'язбережувальної компетентності, життєвої навички - дотримання правил особистої гігієни.
7 бер. 2018

З 8 Березня, мами! Зі святом!

З першим святом весни і пісень! Ось такі квіти ми виготовили своїми руками для мам. А наші хлопчики не забули привітати дівчаток і вручили їм подаруночки. Молодці!
15 лют. 2018

Конкурс дитячого малюнка.

Охорона праці очима дітей.
13 лют. 2018

Ми хочемо миру, тому не залишаємося байдужими до наших захисників на сході.

Ми хочемо, щоб вони повернулися живими, адже серед них є батьки наших однокласників.