13 лют. 2018

Подарунки на схід

Учні нашої школи та їх батьки активно допомагають бійцям на сході. На минулому тижні зібрали подарунки для воїнів АТО. Також створювали листівки та малюнки. Все це сьогодні передали волонтерам із «Громадської варти»
9 лют. 2018

Конкурс малюнків "Здоров'я очима дітей"

На минулому тижні у рамках Місячника Валеологічного виховання у нашій школі був проведений конкурс малюнків "Здоров’я очима дітей!"
2 лют. 2018

Бесіда інспекторів поліції.

Сьогодні в нашій школі ,за участі інспекторів поліції ,Грінченко В.В.,Левадовського А.Є.,Варіченко О.В. були проведені профілактичні бесіди.
31 січ. 2018

Виставка дитячих поробок

У рамках Місячника трудового виховання в нашій школі на цьому тижні була проведена виставка дитячих поробок.
26 січ. 2018

Усний журнал "Вибір професії - це важливо".

У нашій школі для учнів 3-х та 4-х класів було проведено усний журнал “Вибір професії - це важливо”.
24 січ. 2018

Виставка у бібліотеці

До Дня пам'яті жертв Голокосту у шкільній бібліотеці діє виставка, яка знайомить відвідувачів з цією трагічною сторінкою в історії людства.
22 січ. 2018

"Яка професія найкраща"

У рамках Місячника трудового виховання з учнями 1-х класів було проведено гру "Яка професія найкраща?" Діти розгадували загадки, ребуси. Цікаво та з користю провели час.
19 січ. 2018

"Професії мого майбутнього"

Діти повинні жити у світі краси , гри, казки , музики , малюнка , фантазії , творчості. (Сухомлинський В. А.) Учні з задоволенням малювали малюнки на тему "Професія мого майбутнього" . Діти дуже старались і показали знання професій.
25 груд. 2017

Казковий Новий Рік

Сьогодні учні школи відвідали Кіровоградську філармонію. Всі діти побачили справжні дива і отримали казковий настрій.
22 груд. 2017

Конкурс малюнків "Зимові фантазії"

До новорічних свят у нашій школі був проведений конкурс малюнків "Зимові фантазії"