10 лист. 2017

Привітання з Днем народження

Сьогодні учні нашої школи привітали ветерана Бодашка Василя Савелійовича з Днем народження.
7 лист. 2017

Виставка в шкільній бібліотеці

До Дня української писемності та мови завідувачем шкільної бібліотеки було створено книжкову виставку.
3 лист. 2017

Пізнавальна гра "Я люблю Україну"

З учнями 1-х класів було проведено пізнавальну гру "Мова солов'їна".
3 лист. 2017

Рейд "Шкільна форма"

Сьогодні в нашій школі пройшов рейд "Шкільна форма"
14 жовт. 2017

День захисника України!

14 жовтня в Україні відзначається кілька свят: День українського козацтва, День захисника України та Покров Пресвятої Богородиці. Також до Дня захисника України учні 4-а класу готувалися старанно. Діти виготовили з паперу ангелів - охорнців, а потім передали їх нашим воїнам АТО.
13 жовт. 2017

Усний журнал "Славні українські козаки"

Сьогодні до Дня козацтва та Дня захисника України в нашій школі було проведено усний журнал "Славні українські козаки".
29 вер. 2017

Святковий концерт до Дня вчителя "Вітаємо Вас, учителі!"

Сьогодні учні нашої школи привітали вчителів з їх професійним святом.
22 вер. 2017

Свято квітів "Осінній квіткограй"

Сьогодні в нашій школі була проведена казкова вистава "Осінній квіткограй".
21 вер. 2017

Позапланові тренування

21 вересня 2017 року у школі проведено позапланові тренування евакуації учасників навчально-виховного процесу з приміщення на випадок пожежі.
21 вер. 2017

Позапланове тренування

Позапланове тренування евакуації учасників навчально-виховного процесу з приміщення на випадок пожежі