"Ми - маленькі майстри"

Спасибі майстрам.
31 січ. 2020

Бесіда про правила безпечної поведінки під час позапланових канікул

Учні 4-Б класу повторили правила поведінки на канікулах, а також що треба робити, щоб не захворіти.
31 січ. 2020

Участь у КТС. Ми - маленькі майстри!

Фантастично, майстерно, красиво! Щира подяка за участь у конкурсі поробок учням та батькам 3-Б класу.
30 січ. 2020

Підсумки Місячника .

Протягом тижня у нашій школі проходить виставка дитячих робіт "Ми- маленькі майстри". Активні учасники були нагороджені Подяками.Дякуємо за участь!
30 січ. 2020

Колаж "Квілінгова казка"

Сьогодні на уроці трудового навчання учні 3-А класу закріпили основні прийоми та послідовність виготовлення виробів технікою квілінгу.

Виставка

"Яка професія найкраща?"

Виховна година

виставка

23 січ. 2020

Тиждень безпеки життєдіяльності "Здоров'я дітей- здоров'я нації".

Інтерв'ю " Як я бережу своє здоро'вя",година спілкування "Здоровий спосіб життя", інформаційні хвилинки, перегляд "Корисних підказок" про безпечний Інтернет, мета яких - формування здоров'язбережувальної компетентності молодших школярів.
22 січ. 2020

День Соборності України

22 січня для учнів 2-Б класу було проведено виховний захід «Соборна мати Україна одна на всіх як оберіг»