21 лют. 2020

21 лютого - день Рідної мови.

В 4-Б класі пройшла вікторина "Знавці рідної мови". Учні пригадували прислів'я, вірші, розгадували ребуси, а також згадували правила правопису.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови.
21 лют. 2020

Збір корму для безпритульних тварин

20 лют. 2020

Презентація проекту

З вересня по січень, учні 1-А класу збирали інформацію про професії, малювали "Професії моїх батьків", "Моя майбутня професія". 20 лютого презентували свою роботу

До дня Святого Валентина

Сьогодні 14 лютого в 1-Б класі було проведено майстер-клас з розпису імбирного печива.

Яскраві барви Дня святого Валентина

Подарунки рідним.
14 лют. 2020

Майстер-клас працівника галереї "Єлисаветград". Декоративно-ужиткове мистецтво. Петриківський розпис.

Учні 4-Б класу розписували дощечки чудовими квітами. Всю свою фантазію, творчість та теплоту своїх сердець вклали вони в квіточки.

Чарівний світ петриківського розпису

Сьогодні був чудовий майстер-клас, де учні 2-Б класу навчалися декоративному розпису за мотивами Петриківки на керамічних тарілках. Діти малювали із задоволенням!
13 лют. 2020

До дня Святого Валентина

Учні 4-Б класу до дня Святого Валентина прикрашали клас та готували один одному листівки.
12 лют. 2020

Добрі справи

Сьогодні учні 2-Б класу зібравшись у дворі школи, дружно вирішували на яке дерево повісити годівничку, яку разом з татом зробила учениця нашого класу Стефанія Сога.