7 лист. 2017

Виставка в шкільній бібліотеці

До Дня української писемності та мови завідувачем шкільної бібліотеки було створено книжкову виставку.

Наш друг - підручник

Учні 3-Б класу презентували проект "Україна - моя Батьківщина" на тему: "Наш друг - підручник". Метою якого було поглибити знання з історії підручників; сприяти розвитку допитливості, інтересу до книжок; з’ясувати значення підручників у житті людини; формувати читацькі смаки; збагачувати український словник, уміння передавати зміст прочитаного тексту; виховувати любов та дбайливе ставлення до книжок, підручників.

Гра "Мова солов'їна"

В рамках Місячника української писемності та мови, з учнями 1 класів сьогодні була проведена пізнавальна гра «Мова солов'їна».
3 лист. 2017

Пізнавальна гра "Я люблю Україну"

З учнями 1-х класів було проведено пізнавальну гру "Мова солов'їна".

Рейд "Шкільна форма"

Сьогодні в нашій школі пройшов рейд "Шкільна форма"

МИ ЛЮБИМО СВОЮ МОВУ

Учні нашого класу приймають активну участь у місячнику української мови та писемності.
1 лист. 2017

Книжкова виставка

У шкільній бібліотеці у рамках місячника писемності та мови завідувачем шкільної бібліотеки було створено книжкову виставку.
30 жовт. 2017

Гордість нашого класу!

28 жовтня 2017 року в обласній філармонії в рамках Всеукраїнського Проекту "Майбутнє Кіровоградщини - талановиті діти" під егідою Видавничого центру "Перлина" відбулася презентація книги Майбутнє Кіровоградщини - талановиті діти. Метою даного Проекту є виявлення і підтримка обдарованої та талановитої молоді, презентація досягнень і здобутків навчальних закладів.
29 жовт. 2017

День міста!

З нагоди відзначення Дня міста учні нашого класу виготовили різні поробки, які були преставлені на виставці.
15 жовт. 2017

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

14 жовтня – це дуже важливе релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці. А ще це ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ. Цього дня учні нашого класу приєдналися до святкового концерту ЗОШ II-III ст.№ 10 та привітали зі святом учасників АТО, що проживають на нашому селищі.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg