Умілі ручки

У рамках місячника трудового виховання у школі відбулася виставка-конкурс дитячих поробок"Ми-маленькі майстри".Учні та батьки класу-активні учасники цього дійства.
18 січ. 2018

Конкурс малюнків "Професії мого майбутнього"

Дитяча фантазія безмежна! Роки швидко-швидко мчать. Кожень учень презентував свою майбутню професію. Ось якими цікавими і корисними вони будуть!

Дослідницька лабораторія.

Ми не тільки дізнались, як приходить до нас олія, а й самі її добували. Це було дуже цікаво!

Містечко майстрів

Дякуємо талановитим батькам та учням за чудові поробки.
18 січ. 2018

Конкурс малюнків "Професії мого майбутнього"

Мрії! Мріяти не рано! Роки швидко-швидко мчать.
2 січ. 2018

"Казки світ чарівний"

У рамках проведення Місячника національного виховання учні 3-В класу продемонстрували свої акторські здібності під час інсценізації української народної казки "Коза-дереза".
29 груд. 2017

Свято наближається.

Напередодні Нового року учні виготовили новорічні листівки для тат і мам, щоб привітати своїх рідних.
29 груд. 2017

Підсумкова лінійка

На щомісячній загальношкільній підсумковій лінійці учні 3-В класу були нагороджені грамотою за участь у конкурсі новорічних стіннівок "Скоро, скоро Новий Рік!".
28 груд. 2017

Презентація проекту

" Збережи своє здоров"я"
28 груд. 2017

А вже скоро Новий рік!

Його з нетерпінням чекають всі. Це - новорічна ялинка у вогнях гірлянд, приємні спілкування з рідними і друзями. А для дітей - це ще й віра в чудо.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg