Загальношкільна лінійка

28 вересня у нашій школі відбулася підсумкова вереснева загальношкільна лінійка: грамотами та подяками було нагороджено найактивніших учасників шкільних заходів.
1 жовт. 2012

«Україна - моя Батьківщина»

В рамках загальношкільного навчально-виховного проекту «Україна - моя Батьківщина» пройшла презентація проекту 4-А класу на тему: "Природа в українській дитячій поезії". Керівник проекту: Денисенко С.О. Консультували проект: Дадонова Т.В., Соф'янчук Е.О.

Шкіряний м'яч

Сьогодні футбольна команда нашої школи завдяки своїй спритності та силі духу пройшла у фінал боротьби за звання "Шкіряний м'яч".

Подарунок від ЖИРАФИ-РАФИ

27 вересня учні нашої школи за тісну співпрацю з журналом "Жирафа-рафа" та "ЗІН - прибулець з космосу" отримали чудовий подарунок - CD - магнітолу.

Подарунок від ЖИРАФИ-РАФИ

27 вер. 2012

Екскурсія до ДАІ

В рамках проведення профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі», було запрошено співробітників ДАІ , які провели роз’яснювальну роботу серед учасників дорожнього руху, і перед усім серед маленьких пішоходів. Працівники ДАІ радо запросили нас до себе в гості.
21 вер. 2012

СВЯТО КВІТІВ

Сьогодні у нашій школі відбувся святковий концерт "Шепчуть ніжно квіти пелюстками".

"Моє рідне місто"

У нашій школі проходить конкурс на кращий малюнок до ДНЯ МІСТА на тему "Моє рідне місто"

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

У рамках проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня з 8 по 15 вересня 2012 року у нашій шкільній бібліотеці відбулася книжкова виставка "Олімпійські види спорту"