20 трав. 2020

Тиждень безпеки життєдіяльності

“Це повинні знати всі”

Тиждень безпеки життєдіяльності у 3-А класі

Цікаво і пізнавально пройшло онлайн-заняття з Правил дорожнього руху у 3-А класі, яке відбулося в рамках Тижня безпеки життєдіяльності. Діти разом з героєм мультика Робіком повторили ПДР.

Тиждень безпеки життєдіяльності

В 1-А класі пройшла бесіда "Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди!"
19 трав. 2020

Тиждень безпеки життєдіяльності "Рушаєш у дорогу чи далеку путь - про правила дорожні не забудь."

Учні 3-Б класу разом з Робіком повторили правила дорожнього руху та виготовили"зебри", які будуть нагадувати про пішохідний перехід.
19 трав. 2020

Тиждень БЖД: "Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди!"

"Правила дорожнього руху"

18 травня- День пам'яті жертв депортації кримських татар

ДЕПОРТАЦІЯ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ 1944 Р.- злочин проти людяності, що навіки вписався в світову історію.Про трагічні обставини здійснення депортації була розмова з учнями 3-А класу на інформаційній хвилинці.
18 трав. 2020

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня в Україні вшановували пам'ять жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року. Цей день відзначається також як День боротьби за права кримськотатарського народу. Цій темі була присвячена інформаційна хвилинка у 4-А класі.
18 трав. 2020

Інформаційна хвилинка "Геноцид кримських татар".

У 2-В класі було проведено інформаційну хвилинку "Геноцид кримських татар".

До Дня пам'яті

До Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу в 1 - А класі пройшла Інформаційна хвилинка в режимі ZOOM.

День пам’яті .

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.