Новини 4в класу

12 жовт. 2018

"Свято козаків"

12 жовтня у школі було проведено для 4-х класів спортивний захід "Свято козаків", присвячене Дню захисника України. Команди продемонстрували силу, спритність, витривалість, показали знання з історії козацтва.
12 жовт. 2018

День захисника України

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня. Дівчатка нашого класу вирішили привітати хлопчиків і подарувати їм солодкий сюрприз.
11 жовт. 2018

Спадщина В.О. Сухомлинського

До 100 - річчя з Дня народження В.О. Сухомлинського бібліотекарем школи Іщенко Т.Л. було проведено бібліотечний урок «Скарбниця людської мудрості».
5 жовт. 2018

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

5 жовтня в стінах нашої школи відбувся святковий концерт для наших вчителів. Учні 4-х класів підготували танцювальні та гумористичні номери, пісні, щирі привітання та найкращі побажання, підняли настрій всім присутнім на святі.
3 жовт. 2018

"Вдячні серця"

Напередодні ДНЯ ВЧИТЕЛЯ учні 4-В класу виготовили власноруч цікаві поробки і подарували їх кожному вчителю нашої школи на святковому концерті.
16 вер. 2018

"Безпека на дорозі"

У рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності "Ми за безпеку руху" учні 4-В класу створили цікавий і такий важливий для всіх колаж "Безпека на дорозі"
15 вер. 2018

" Ми за безпеку руху"

У рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності " Ми за безпеку руху" учні 4-В класу приймали участь у цікавій вікторині "Безпека на дорозі - безпека життя"
5 вер. 2018

ВІЗИТ ДО ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

5 вересня учні 4-в класу відвідали дитячу школ мистецтв. У святковій залі викладачі музики провели для дітей невеличкий концерт, на якому продемонстрували вміння володіти музичними інструментами і подарували чудові музичні композиції.
3 вер. 2018

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Перший дзвоник пролунав- всіх у школу він зібрав. Зі святом вас, мої любі учні! Хай цей навчальний рік буде сповнений добром, успішним навчанням, щирими посмішками друзів!