Новини 4б класу

12 жовт. 2018

Свято козаків

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.
5 жовт. 2018

Концерт до Дня вчителя

Учні нашого класу взяли участь у концерті для вчителів. Танцювальні та гумористичні номери, пісні, щирі привітання та побажання подарували всім присутнім на святі.
14 вер. 2018

Олімпійський тиждень

У нашій школі з 06 по 14 вересня 2018 року проходив Олімпійський тиждень, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя.
4 вер. 2018

Візит до ветерана

3 вересня учні 4-А та 4-Б класів відвідали Бодашка В.С., ветерана Другої світової війни та учасник радянсько-японської війни. Діти прослухали вірші Василя Васильовича, побажали здоров'я і довголіття, вручили подарунки.
3 вер. 2018

Перший урок

Здрастуй, вересень, перший навчальний день! Ми за літечко відпочили і готові до нових звершень.
1 вер. 2018

Ми вже четвертокласники!

Непомітно пролетіло тепле літо. Закінчились канікули. І ми знову раді бачити одне одного у школі здоровими, змужнілими, веселими, вродливими та усміхненими.