Новини 4б класу

4 черв. 2018

Прощання з початковою школою!

Святкова зала школи майорить різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками. У повітрі переплелись радість і сум. Радість – бо діти закінчили початкову школу, стали майже дорослими. Сум – бо прощаються зі своєю першою вчителькою, з затишним класом.
31 трав. 2018

Свято останнього дзвоника!

Урочистості останнього дзвоника!
17 трав. 2018

День вишиванки!

Вишиванка - символ української душі.
11 трав. 2018

Тиждень знань безпеки життєдіяльнсті на тему:"Руху правила єдині, знати їх усі повинні"

Протягом тижня в нашому класі проводилися бесіди та вікторина з правил дорожнього руху.
9 трав. 2018

День Перемоги!

9 травня Україна відзначає велике свято – День Перемоги. Цього дня традиційно зустрічаються фронтовики, покладаються квіти до пам'ятників військової доблесті та гримить святковий салют.
19 квіт. 2018

День Цивільного захисту!

У рамках тижня безпеки життєдіяльності "Жити цікаво та безпечно", який проходить з 16 по 20 квітня, в школі проходив 19 квітня день цивільного захисту.
16 бер. 2018

Презентація проекту "Збережи життя і здоров"я"

Презентація проекту!!
6 бер. 2018

8 БЕРЕЗНЯ - свято всіх жінок!

8 Березня!!!
8 лют. 2018

Вітальні листівки воїнам АТО.

Діти привітали воїнів АТО листівками.
27 груд. 2017

Казка в гості завітала!