Новини 4а класу

12 груд. 2018

Перемогам в міській олімпіаді з математики

Вітаємо ученицю 4-А класу Чепко Вероніку з ІІІ місцем на міській олімпіаді з математики для учнів 4-х класів. Бажаємо Вам досягнення нових висот і здобуття ще більших перемог.

Урок трудового навчання

Наші снігурі

Математичний конкурс "Кенгуру"

7 грудня проведено міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"
7 груд. 2018

Підсумки місячника мови та писемності

Сьогодні учні 4-х класів підвели підсумки та провели захід до Дня української мови та писемності "Допоки є Шевченка мова, то доти Україна є..."
4 груд. 2018

"Права дитини"

В рамках Місячника морально-правового виховання проведено вікторину "Права дитини"
3 груд. 2018

Вітання воїнів АТО

Нема чого робити ворогу на нашій землі. Саме такої думки учні 4-А класу
28 лист. 2018

Всеукраїнський конкурс від Всеосвіта

Учні 4-А класу отримали Дипломи І та ІІ місце за участь у Всеукраїнському конкурсі "Безпечна дорога до школи"
27 лист. 2018

Всеукраїнський конкурс

Дипломи за участь у Всеукраїнському конкурсі "Екологічна грамотність "
23 лист. 2018

Урок-пам'яті

23 листопада в 4-А класі було проведено урок-пам'яті "З присвятою замордованим голодом..." та долучились до Міжнародної акції "Запалімо свічку пам'яті"
21 лист. 2018

Важливі справи робити просто!

Посмішки на обличчях дітей. Уважні, допитливі, послідовні.. Будьте видимим! Для створення подібних світовідбивних елементів не потрібно великого ресурсу, потрібне бажання. Купити світовідбивну стрічку, фетр, намалювати загатовку, вирізати, склеїти, причепити. А ще творчість зближує