Новини 3в класу

20 груд. 2018

Кіровоградська обласна філармонія. Перегляд мюзиклу "Новорічна зірка бажань"

Сьогодні надзвичайно весело і радісно пройшов наш день. Ми відвідали Кіровоградську обласну філармонію,щоб переглянути мюзикл «Новорічна зірка бажань». Ще до початку вистави на маленьких глядачів чекало казкове шоу з улюбленими мультиплікаційними персонажами. А завдяки Діду Морозу глядачі змогли засвітити казкові вогники красуні-ялинки. З неймовірними враженнями та відчуттям справжнього новорічного дива, діти повернулися додому.Чудовий настрій та святкова атмосфера заходу забезпечили позитивні емоції.
19 груд. 2018

День Святого Миколая

Наш народ у році має гарних свят багато, Та ніяке не замінить дітям одне свято. Коли зимонька надходить, земля примерзає, До діточок іде в гості свято Миколая.
18 груд. 2018

Конкурс новорічних стіннівок та малюнків "Новорічні дива"

Напередодні новорічних та різдвяних свят в нашій школі організували виставку - конкурс стіннівок та малюнків, у якому учні нашого класу прийняли активну участь.
14 груд. 2018

Вікторина "Права дитини важливо знати"

У рамках місячника морально-правового виховання в нашому класі пройшла вікторина "Права дитини важливо знати". Під час гри діти не тільки відповідали на запитання, а й розігрували різні ситуації та самостійно шукали правильний вихід з цих ситуацій.
7 груд. 2018

Міжнародний математичний конкурсу "Кенгуру".

Учні нашого класу взяли участь у Всеукраїнському етапі цього конкурсу.
5 груд. 2018

Відкритий урок з математики.

У рамках місячника педагогічної майстерності у нашому класі пройшов відкритий урок з математики на тему: "Письмове віднімання двоцифрових і трицифрових чисел із переходом через розряд". Учні продемонстрували свої вміння працювати в парах та групах, виконувати завдання в LearningApps.org, ознайомилися з алгоритмом письмового віднімання трицифрових чисел з переходом через розряд, удосконалили обчислювальні навички.
3 груд. 2018

6 грудня - День Збройних сил України.

Напередодні Дня збройних сил України учні нашого класу виготовили власноруч вітальні листівки, щоб привітати воїнів АТО зі святом. А батьки дітей долучились до волонтерської допомоги воїнам на передовій.
14 лист. 2018

До Дня української писемності та мови

учні нашого класу прийняли участь у конкурсі читців віршів "Живи, рідна мово, у серці народу".
9 лист. 2018

9 листопада - День української писемності та мови.

Національне мовне свято щільно пов'язане з православним календарем. Саме 9 листопада православні вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця, який був послідовником Кирила і Мефодія. Вважається, що Нестор Літописець є прабатьком української писемної мови. Тому, за традицією, цього дня всіх українців закликають перевірити свої знання з української мови, написавши Всеукраїнський диктант національної єдності.
11 жовт. 2018

Бібліотечний урок. Інсенізація оповідання В.О.Сухмлинського "Бабусин борщик"

Бібліотекар Тетяна Леонідівна розказалацікаві відомості про В.О.Сухомлинського, ознайомила з його творами, підготувала виставку про педагога-письменника.