Новини 3в класу

31 трав. 2018

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

З нагоди святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні учні нашої школи вшанували і привітали квітами наших ветеранів. Шановні ветерани! Школа пишається Вами. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та миру!
31 трав. 2018

Останній дзвоник

Ось пролунав ще один останній дзвоник для учнів 3-В класу.
29 трав. 2018

"Розумники й розумниці"

На щорічній підсумковій загальношкільній лінійці "Розумники й розумниці" учні 3-В класу були нагороджені грамотами та дипломами за участь у різноманітних Всеукраїнських конкурсах. Молодці!
26 трав. 2018

"Захоплююча подорож"

Учні 3-х класів здійснили захоплюючу та незабутню подорож до м.Черкаси.
19 трав. 2018

"Повертайся живим!"

Учні 3-В класу підготували малюнки для наших солдатів на передовій.
10 трав. 2018

"Велич мистецтва - музика"

У рамках проведення Місячника Естетичного виховання учні 3-В класу презентували загальношкільний навчально-виховний проект "Україна - моя Батьківщина"на тему: "Велич мистецтва - музика".
28 квіт. 2018

"Зустріч з поліцейськими"

До нас у гості завітали поліцейські та провели профілактичну бесіду "Безпека дитини"
28 квіт. 2018

"Світ у твоїх руках"

Ми прийняли участь у цікавій екологічній грі-квесті "Світ у твоїх руках".
20 квіт. 2018

"Жити цікаво та безпечно"

У рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності "Жити цікаво та безпечно" ми провели тренувальну евакуацію з приміщення.
30 бер. 2018

"ДЕКОРОВАНІ ПИСАНКИ"

Напередодні Великодня у нас кипить робота. І ось перші писанки готові! Красиві і яскраві вони милують око.