Новини 3 б класу

19 груд. 2018

День Святого Миколая

Сьогодні в нашому класі пройшов квест до дня Святого Миколая. Виконуючи цікаві завдання, учні шукали подарунки.
18 груд. 2018

Конкурс новорічних стіннівок

Новорічні свята полюбляють і дорослі, і дітлахи. Хочеться, щоб і в школі, і в класі була новорічна атмосфера. Діти залюбки малювали малюнки, новорічніі стіннівки та робили ялинкові прикраси.
14 груд. 2018

"Права дитини"

У рамках місячника морально-правового виховання в нашому класі пройшла вікторина "Права та обов'язки дитини"
7 груд. 2018

Математичний конкурс "Кенгуру"

Учні нашого класу прийняли участь у цьому конкурсі.
5 груд. 2018

Місячник педагогічної майстерності

В рамках місячника педагогічної майстерності пройшов відкритий урок з літературного читання на тему: "Оксана Іваненко "Синичка".
12 лист. 2018

Шкільний конкурс читців віршів про рідну мову.

12 листопада в нашій школі відбувся конкурс читців віршів "Поетичний рушник". Учні нашого класу взяли участь у цьому конкурсі.
12 лист. 2018

З 12 по 16 листопада Тиждень безпеки дорожнього руху.

В ході тижня наш клас повторил правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, правила користування громадським транспортом та поведінки в ньому, моделювали ситуації щодо попередження дитячого травматизму.
9 лист. 2018

До Дня української писемності та мови по всій Україні проходять заходи, присвячені українській мові.

У День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано з 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з'ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Наш клас також взяв участь у написанні диктанту.
9 лист. 2018

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

В цей день в нашому класі пройшов бібліотечний урок "Із слова починається людина, із мови починається мій рід"
8 лист. 2018

До Дня української писемності та мови.

В нашому класі проходив конкурс читців віршів про рідну мову "Як парость виноградної лози, плекайте мову!"