Новини 3 б класу

31 трав. 2018

Свято останнього дзвоника

Ось і закінчився третій рік навчання. У школі пролунав останній дзвінок. На поріг ступає веселе літечко, а з ним і канікули. Всім гарного відпочинку і до зустрічі в 4 класі.
25 трав. 2018

Розумники й розумниці

25 травня у нашій школі відбулась підсумкова загальношкільна лінійка "Розумники і Розумниці". На якій учні отримали грамоти та дипломи за участь у різних конкурсах і олімпіадах. Це грамоти у шести номінаціях "Розумники і Розумниці", дипломи за участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На Урок", міжнародному дистанційному конкурсі "Олімпіс" з різних предметів, міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру", всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник" та міжнародній олімпіаді з української мови "Всеосвіта Весна -2018".
18 трав. 2018

Презентація проекту "Збережи своє життя і здоров'я"

Учні 3-Б класу презентували проект "Збережи своє життя і здоров'я", на якому розкрили поняття "надзвичайні ситуації", їх види. Детально розповіли про землетруси, причини виникнення та як захистити себе під час даного стихійного лиха.
17 трав. 2018

День вишиванки

Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Її надихнув знайомий, який постійно носив вишиванку. Того року у вишиванки вдяглися кілька студентів та викладачів Чернівецького університету, тепер це свято набуло міжнародних масштабів. Сьогодні масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають: такого розмаїття вишиванок, як у третій четвер травня, ви не побачите ніде. У це свято українці одягаються у вишиванки та прогулюються своїми містами. Учні нашого класу теж сьогодні одягли свої вишиванки і вйшли на шкільний парад.
9 трав. 2018

9 травня - День Перемоги

9 травня відзначають велике свято - День Перемоги. Сьогодні традиційно учні нашого класу вшановують пам'ять загибливих воїнів покладанням квітів біля обеліску.
26 квіт. 2018

Світ у твоїх руках

Сьогодні учні нашого класу прийняли участь у еко-квесті "Світ в твоїх руках". Ми виконували інтелектуальні, творчі та фізичні завдання екологічного спрямування, намагаючись зробити це якомога швидше, розгадували загадки, відповідали на питання вікторини, дізнавалися цікаві екологічні факти, а на станції "Квітниковій" посіяли чорнобривці.
20 квіт. 2018

Жити цікаво та безпечно

У рамках тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Жити цікаво та безпечно», який проходив у нашій школі з 16 по 20 квітня у 3-Б класі було переглянуто та обговорено навчальний фільм для дітей: “Правила безпеки - правила життя”, проведено гру-подорож у Країну безпеки та вікторину “Мозаїка безпечного життя”.
17 квіт. 2018

Збережемо повітря чистим!

У рамках місячника Екологічного виховання учні нашого класу прийняли участь у конкурсі стіннівок "Забруднене повітря - екологічна проблема".
7 бер. 2018

Медові листівки для найдорожчих

Всім давно відомо, що найдорожчий подарунок - це подарунок, зроблений своїми руками. Тому учні 3-Б класу в переддень жіночого свята опановували мистецтво розпису пряників і створили солодкий подарунок для своїх матусь та бабусь. Діти отримали новий досвід, а їх рідні смачні подарунки.
8 лют. 2018

Здоров'я очима дітей

Цього тижня у нашій школі проходить конкурс малюнків "Здоров'я очима дітей".