Новини 2б класу

5 черв. 2018

Перегляд казки "Лускунчик" в театрі ім. Кропивницького

Затихнув гомін. В залі згасло світло, і, враз заполонивши всі чуття, розсунулась завіса… І розквітло життя — мов казка, й казка — мов життя.
4 черв. 2018

Екскурсія на іподром

Багато цікового ми дізналися про коней.
1 черв. 2018

Відкритття табору "Дружба"

День захисту дітей співпав із відкриттям табору "Дружба". Ми вже не учні, загін "Козачата"
31 трав. 2018

Останній дзвоник пролунавЮ про літо він нам проспівав

Свято Останнього дзвоника для учнів 2-Б класу радісне. Радісне тому, що він нагадав нам про відпочинок, про змагання, конкурси та екскурсії в таборі "Дружба"
21 трав. 2018

День вишиванки

17 травня в нашій школі пройшов парад вишиванок.
11 трав. 2018

Свято матері

Мама. Скільки нежності, тепла і любові у цьому слові. У траавні, коли квітне і буяє природа, коли дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить свято Матері. Учні 2-Б класу вітали соїх матусь із цим святом.
10 трав. 2018

Тиждень знань безпеки життєдіяльнсті на тему:"Руху правила єдині, знати їх усі повинні"

З 7 по 11 травня в нашій школі пройшов тиждень знань з правил дорожнього руху. Учні 2-Б класу повторювали правила, виконували цікаві завдання, малювали дорожні знаки.
9 трав. 2018

День Перемоги

І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни.
19 квіт. 2018

День ЦЗ

У рамках тижня безпеки життєдіяльності "Жити цікаво та безпечно", який проходить з 16 по 20 квітня, в школі проходив 19 квітня день цивільного захисту.
23 бер. 2018

День Землі

У 2-Б класі і урок трудового навчання і класна година були , присвячені Дню Землі.