Новини 2б класу

23 груд. 2018

Знай наших! Вітаємо з перемогою!

Учениця 2-Б класу Коваленко Маргарита зайняла 2 місце в Чемпіонаті м. Олександрії з Панкратіону та Грепплінгу.
22 груд. 2018

Новорічно - Різдвяна виставка.

Учні 2-Б класу Чернаєнко Анастасія та Колесник Іван прийняли участь у міській Новорічно- Різдвяній виставці.
21 груд. 2018

Знай наших! Дитяча школа мистецтв.Сольний концерт учениці 2-Б класу Федотової Катерини.

Високий рівень виконання складних для віку дівчинки музичних творів просто вражає. Катю, ти молодчинка!
20 груд. 2018

Новий рік ступає на поріг...

Зустріч з казковими героями під час розважальної програми та перегляду новорічної вистави у Кіровоградській обласній філармонії.
18 груд. 2018

КТС. Конкурс малюнків.

Новорічні дива.
11 груд. 2018

Щоб математику добре знати, треба розум розвивати.

Відкритий урок з математики.
6 груд. 2018

Ти- патріот, захищаєш державу!

Напередодні Дня Збройних сил України батьки та учні 2-Б класу долучились до волонтерської допомоги воїнам на передовій
26 лист. 2018

Україна - це єдина наша рідна Батьківщина.

Учні 2-Б класу взяли участь у конкурсі малюнків "Я малюю Україну"
22 лист. 2018

Знай наших! Протягом місяця учениця 2-Б класу Федотова Катерина прийняла участь у шести музичних конкурсах різного рівня,три з яких - міжнародні.

Зайняла п'ять перших місць і одне друге. А це її нагороди. Так тримати!
14 лист. 2018

Слово рідне, мово рідна... Місячник української писемності та мови.

Написання диктанту "Рідна мова", заучування висловів українських поетів, письменників про мову, інтерв'ю " Моє слово про мову", конкурс на краще читання віршів про мову та участь у загальношкільному конкурсі.