Новини 2а класу

7 черв. 2018

Екскурсія до бібліотека Д.Чижевського

7 червня діти 2-х класів закладу відпочинку "Дружба" відвідали бібліотеку Д.Чижевського
31 трав. 2018

Свято Останнього дзвоника

31 травня у нашій школі пройшли урочисті заходи з нагоди святкування "Останнього дзвоника"
25 трав. 2018

Загальношкільна лінійка "Розумники і розумниці"

Кожного року у нашій школі проходить загальношкільна лінійка "Розумники й розумниці". Цього року традиція продовжилась, 25 травня учні отримали нагороди у 6 номінаціях учнівського рейтингу.
17 трав. 2018

День Вишиванки

У нашій школі відзначили День Вишиванки
7 трав. 2018

Зустріч з інспектором поліції

19 березня 2018 року у нашому класі відбулась зустріч з інспектором поліції . Інспектор поліції розповіла дітям про різноманітні випадки, що можуть трапитись з ними в школі, і поза її межами, навела приклади того, як потрібно діяти, аби уникнути негативних наслідків та зберегти власне здоров’я. Школярі активно долучались до бесіди .
29 бер. 2018

Презентація проекту "Збережи своє життя і здоров'я"

Учні 2-А класу презентували свої дослідження з проекту "Безпека на відпочинку"
31 січ. 2018

Виставка дитячих поробок "Ми маленькі майстри"

18 січ. 2018

Конкурс малюнків "Професії мого майбутнього"

Дитяча фантазія безмежна! Роки швидко-швидко мчать. Кожень учень презентував свою майбутню професію. Ось якими цікавими і корисними вони будуть!
25 груд. 2017

Новорічний ранок. "Таємниці країни Мольфарії"

Учні переглянули цікаву виставу "Таємниці країни Мольфарії" у філармрнії. Пограли в ігри з казковими героями. Було дуже весело! Всі діти нашої школи приймали участь у конкурсах та іграх.
19 груд. 2017

День Святого Миколая

19 грудня - День Святого Миколая. Це свято - одне з найулюбленіших днів дітей у році. І як же його не любити, адже кожна дитина чекає, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай принесе подарунок і залишить його під подушкою. Ось і у наш клас сьогодні завітав Миколай із подарунками.