Новини 2а класу

9 лист. 2018

Тиждень безпеки життєдіяльності"Мала іскра-великий вогонь!"

У рамках Тижня безпеки життєдіяльності"Мала іскра-великий вогонь!" у 2-А класі пройшла виховна година"Вогонь-не іграшка!".На занятті учні закріпили Правила протипожежної безпеки,переглянувши мультфільм"Фокс і Трот поспішають на допомогу.Пожежа."В ході роботи застосовувалися різноманітні форми та методи,які активізували роботу учнів,а саме:інтерактивна вправа"Мозковий штурм", з метою визначити складові трикутника вогню"Що?Де?Коли?";практичні:дослід(Запалена свічка накривалася склянкою.Вогонь гас.Висновок:для горіння потрібен кисень.).Моделювалися правила поведінки у надзвичайних ситуаціях,були ігрові завдання.Під час яких діти працювали у групах,парах.Учні вивели "Золоте правило":не можна ховатися під столами,ліжками під час пожежі.
5 лист. 2018

Урок-екскурсія

Екскурсія-особливий вид навчальних занять.Він спрямований на задоволення пізнавальних потреб учнів,їх фізичний,інтелектуальний розвиток.Екскурсія до осіннього парку,яку здійснили учні 2-А класу,ставила за мету спостереження за осінніми змінами в живій і неживій природі.А ще-побачити прекрасне у навколишньому світі.У шкільному парку діти порівнювали хвойні та листяні дерева,милувалися кетягами червоної горобини.Дерева селищного парку відкрили таємницю життя комах восени,які сховалися під товсту кору дерев,щоб перезимувати.На стовбурах спиляних деревах учні визначили їх вік,порахувавши кільця.Свої спостереження діти описали у творах.Повертаючись до школи,діти сказали:"Хороше і трішечки казково!".
12 жовт. 2018

Захист проекту

12 жовтня у 2-А класі відбувся захист творчого проекту "Смачні овочі для нас- вірні друзі повсякчас!".Діти вивчали питання,а саме:1.Що ми знаємо про овочі?"2.Чим овочі корисні для нашого організму? Форма презентації проекту-віртуальна мандрівка"Новини з бабусиної грядки".До захисту проекту було підготовлено виставку поробок з овочів та фруктів.Батьки із задоволенням долучилися до цієї роботи.
11 жовт. 2018

Участь у Всеукраїнській акції "Щаслива лапа".

Учні класу вже другий рік приймають участь у Всеукраїнській акції "Happy Мяу для Мурчика",яку проводить Благодійний фонд " Щаслива лапа". Протягом місяця учні збирали корм і ліки для безпритульних собак та котів. На уроках діти з любов'ю описували своїх домашніх улюбленців та створили колаж "Щаслива лапа", написали твір-мініатюру "Допоможи пухнастику".
14 вер. 2018

Тиждень знань Правил Дорожнього руху у 2-А класі.

Тиждень знань Правил Дорожнього руху у 2-А класі закінчився інтерактивною грою "На дорозі я не розгублюся".