Новини 3-А класу

5 черв. 2018

Екскурсія до театру

Незабутні враження у глядачів залишилися після сьогоднішньої вистави "Лускунчик". Такого величезного задоволення не отримували вже давно. Кожен актор зіграв свою роль так чудово, що важко було відвести очі від їхньої гри.
4 черв. 2018

"Княжий двір"

Екскурсія дітей до "Княжого двору" Спілкування з цими дивними тваринами завжди викликає безліч позитивних емоцій.
16 квіт. 2018

Презентація проекту

16 квітня учні 3-А класу презентували роботу над загальношкільним проектом "Збережи своє життя і здоров'я. Гроза", узагальненим результатом якого є дотримання правил безпеки під час грози, складання пам'ятки.
22 бер. 2018

Літературні читання

22 березня учениця 3-А класу Чепко Вероніка взяла участь в літературних читаннях "Ліна Костенко". Дякуємо за запрошення викладачу, доценту кафедри української мови та літератури Центральноукраїнського державного університету ім.В.Винниченка - Ратушняку Олександру Михайловичу.
21 бер. 2018

Багатьох вражають виступи ілюзіоністів і їх здатність робити цікаві фокуси.

Неповторні, захоплюючі, незабутні враження були у дітей після цікавих фокусів. В деяких конкурсах приймали участь наші діти.
7 бер. 2018

Квіти мамам.

З нагоди чудового весняного свята - 8 Березня, для учнів відбувся майстер-клас "Квіти для матусі". Діти виконали неперевершені квіти, якими привітали своїх найдорожчих жінок зі святом ніжності, любові і добра.
30 січ. 2018

Цікава зустріч

30 січня в рамках роботи над проектом «Знайомтесь – моє селище Нове (талановиті люди») відбулася творча зустріч з Валентиною Лазарівною Саєнко, дитячою письменницею. Сподіваємось, що зустріч з Валентиною Лазарівною залишить в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей. Без сумніву, зустріч із письменницею залишила тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів та віршів. Ми щиро дякуємо Валентині Лазарівні за цікаву зустріч, за вірші, які вчать нас бути добрими та відкритими. Чекаємо на наступну зустріч!
23 січ. 2018

Захід до Дня Соборності України

Сьогодні учні 3-х класів прийняли участь у конкурсі на кращий захід з національно-патріотичного спрямування молоді. На заході була присутня головний спеціаліст відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти Журавльова Ольга В’ячеславівна. Дякуємо Ользі В’ячеславівні за теплі і щирі слова, за ваші вітання та світлі побажання.
18 січ. 2018

Містечко майстрів

Дякуємо талановитим батькам та учням за чудові поробки.
27 груд. 2017

Вітання онкохворих дітей з наступаючими новорічними святами

Для нас це благе діло. Ми вирішили допомогти дітям, бо бачимо, що зараз їм уже тяжко. Наукою доказано, що позитивні емоції лікують