Новини 1а класу

5 черв. 2018

Долучення до мистецтва

Відпочинок у таборі "Дружба"ЗОШ"№37 розпочався жваво:щодня екскурсії.Сьогодні школярі відвідали драматичний театр ім.М.Кропивницького.Для деяких це було перше знайомство з театром.Історія "Лускунчика" так захопила малечу,що дивилися її з відкритим ротом.Всі герої казки-у яскравих костюмах.На сцені дорослим акторам допомагала малеча....1-А клас гордий тим,що у їхньому класі навчається Горбунова Софія,донька актриси театру Горбунової Олени Георгіївни.У казці "Лускунчик"мама і донька грають ролі.Після вистави діти подарували квіти Софії та її мамі.
17 трав. 2018

День вишиванки

Цей день зумовлює нашу свідомість поглянути у день минулий:згадати традиції, звичаї,обереги нашого народу.Цього дня наші учні,як і всі учні школи,взяли участь у параді вишиванок.На класній годині провели конкурс віршів на тему "Україна".
11 трав. 2018

На дорозі я не розгублюся

Протягом Тижня БЖД учні 1-А класу закріплювали Правила дорожнього руху через гру,вікторину,інтерактивну вправу з GR-кодами.
11 трав. 2018

Квіти для мами

Учні з любов'ю робили паперові квіти для мам.З .думкою про те,що вони ніколи не зів'януть.Будуть зігрівати мам,адже у них-тепло дитячих рученят.
5 трав. 2018

Екскурсія до бібліотеки

Цього дня на кожного учня 1-А класу був заведений читацький формуляр.Це означає,що всі учні класу вміють читати.Шкільний бібліотекар,Тетяна Леонідівна,провела цікаву годину спілкування з першокласниками.
27 квіт. 2018

Родинне свято"Прощавай,Букварику!"

Минуло майже 9 місяців від того дня, як діти вперше прийшли до школи. Більшість із них не знали всіх букв і не вміли читати, проте зараз усі наші діти читають. Своїм умінням діти завдячують буквареві. Це книга, з якої починали всі. Це перша сходинка у великий світ знань. Свято вийшло гарним,бо кожен допоміг:діти цікаво розповіли про те,як навчалися читати та писати;лунали пісні,жарти,а ще-чай "Дружби",який організували батьки.Сюрпризом для першокласників були гості-п'ятикласники.Вони виконали ролі казкових героїв,дали настанови першокласникам в навчанні.
26 квіт. 2018

Збережемо нашу планету!

Учні 1-А класу приєдналися до роботи у еко-квесті"Світ у твоїх руках":переглянули та обговорили відеофільм"Злови зв'язок з Землею",виготовили попереджувальні знаки з охорони природи,створили колаж"Усе на світі починається з краси!".
20 квіт. 2018

Живи цікаво та безпечно

У рамках Тижня БЖД"Жити цікаво та безпечно" у 1-Акласі було переглянуто та обговорено навчальний фільм.Учні працювали з GR-кодами,виконуючи інтерактивну вправу"Вогонь-друг,вогонь-ворог".
13 лют. 2018

Підтримаємо воїнів АТО

У 1-А класі семеро татусів мають посвідчення Учасника АТО.Вони захищали нас від агресії.На зміну їм прийшли інші захисники.Допоможемо їм увагою.
8 лют. 2018

Свято праці і краси

Учні класу разом зі своїми батьками активно прийняли участь у конкурсі поробок.Це свято ще більще зріднило родини.