Новини 2в

31 трав. 2018

Свято останнього дзвоника

Останній дзвоник — традиційне свято школярів. Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку у навчальному марафоні з усіма його уроками, контрольними роботами, домашніми завданнями та приніс за собою довгоочікувані літні канікули!
25 трав. 2018

Загальношкільна лінійка "Розумники й розумниці"

Кожного року у нашій школі проходить загальношкільна лінійка "Розумники й розумниці". Цей рік не став винятком. 25 травня учні отримали нагороди у 6 номінаціях учнівського рейтингу та були нагородженні грамотами за перемоги у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах.
17 трав. 2018

День Вишиванки

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цього року свято випало на 17 травня. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують марші вишиванок по всій Україні. Ось і ми долучилися до цієї акції.
30 бер. 2018

Майстер - клас

У нашому класі відбувся захоплюючий майстер-клас з Надією Ружиною із розпису імбирного печива. Діти спробували себе у ролі кондитерів-декораторів. Кожен зміг проявити свою уяву та фантазію.
19 бер. 2018

Зустріч з інспектором поліції

19 березня 2018 року у нашому класі відбулась зустріч з інспектором поліції Грінченко В.В. Інспектор поліції розповіла дітям про різноманітні випадки, що можуть трапитись з ними в школі, і поза її межами, навела приклади того, як потрібно діяти, аби уникнути негативних наслідків та зберегти власне здоров’я. Школярі активно брали участь у розмові, ставили запитання.
20 лют. 2018

Презентація проекту "Збережи своє життя і здоров'я"

Учні 2-В класу презентували свої дослідження по проекту "Безпечна поведінка в школі. Безпека на дорозі". Під час гри "Перший мільйон" пригадали правила безпечної поведінки в школі, як діяти під час пожежі у школі. Розширили свої знання про види дорожніх знаків, хто такий регулювальник , як він керує рухом. Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійне вийде на вулицю - це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами наших міст і сіл, а водіїв автотранспорту позбавити багатьох неприємностей.
31 січ. 2018

Виставка дитячих поробок «Ми маленькі майстри»

Щорічно в рамках місячника трудового виховання "Містечко майстрів" у нашій школі проводиться виставка дитячих поробок. І кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання дитячих робіт!
22 січ. 2018

22 січня - День Соборності України.

22 січня в нашому класі був проведений єдиний урок до Дня соборності України «Україна соборна – моя гордість і слава». Діти познайомилися з історією виникнення свята, переглянули відеосюжет.
19 січ. 2018

"Символи моєї держави"

В рамках місячника морально-правового виховання учні нашого класу прийняли участь у конкурсі малюнків "Символи моєї держави".
25 груд. 2017

Новорічне свято "Таємниці країни Мольфарії "

Казкові герої, загадкові пригоди, цікаві костюми – все змішалося в новорічній казці, яку діти дивилися в обласній філармонії нашого міста. А також грали і танцювали разом з улюбленими героями мультфільмів навколо красуні ялинки.