9 вер. 2021

Всеукраїнська акція "Монетки дітям"

Учні 2-В класу збирали монетки онкохворим діткам. Вони зрозуміли , що кожні 25 копійок наближають онкохвору дитину до одужання.
9 вер. 2021

Акція "Монетки дітям"

Учні 2-Б класу прийняли участь в акції "Монетки дітям", яку організував Національний Банк України.
7 вер. 2021

Інспектори у школі

Безпечна поведінка на дорозі

Тиждень знань Правил Дорожнього руху

Розпочався новий навчальний рік. Діти після канікул повернулися за шкільні парти, а це означає, що серед пішоходів побільшало дітей. Саме зараз треба повсякчас нагадувати малечі про елементарні правила безпеки на дорогах. Учні 2-А класу провели практичне заняття "Ми - учасники дорожнього руху", подивились відео "Уроки безпеки на дорозі", зустрілися з інспектором патрульної поліції.

Наше життя першокласне.

Сьогодні до учнів 1-Б класу завітали представники поліції. Цікаво, доступно повторили правила безпечної поведінки на дорозі.

Наше життя першокласне.

День знань

Любі учні.

Свято Першого дзвоника

В 2-А класі пройшов перший урок " Україна - моя країна", присвячений 30-й річниці Незалежності України. Школярі відправились у віртуальну подорож рідною Україною, подивились зворушливий перформанс "ДНК України" та виконували цікаві завдання

1 вересня - День Знань.

В 2-В класі пройшов перший урок "Моя Україна - єдина країна", присвячений 30-й річниці Незалежності України.
1 вер. 2021

2-Б вітає усіх з початком навчального року!

"Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок - Нас закликає до навчання". Перший урок в новому навчальному році був присвячений 30 річниці Незалежності України. Учні віртуально мандрували Україною та виконували цікаві завдання.