3 лист. 2021

«Посвята в першокласники»

Сьогодні, у нас особливе свято – ми приймаємо в нашу шкільну сім’ю першокласників.
2 лист. 2021

Акція "Подаруй книзі нове життя"

Учні 2-Б класу взяли участь в акції та подарували бібліотеці цікаві книжки, які будуть читати учні нашої школи.
1 лист. 2021

Тиждень БЖД

Пожежна безпека
13 жовт. 2021

День Українського козацтва

Цікава зустріч.
13 жовт. 2021

Спортивне свято "Козацьки розваги"

День Українського козацтва

До Дня Українського козацтва в 2-А класі пройшов цікавий захід "День Українського козацтва: історія свята". Учні слухали легенди про козаків та відповідали на питання вікторини.
12 жовт. 2021

14 жовтня День захисників і захисниць України, День українського козацтва.

Це свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.

День українського козацтва

В 2-В класі було проведено спортивні змагання "Козацькі розваги".
12 жовт. 2021

14 жовтня - День українського козацтва.

До Дня українського козацтва завідувач шкільною бібліотекою Тетяна Леонідівна провела в 2-Б класі цікавий захід "Козацькому роду нема переводу".
11 жовт. 2021

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Краєзнавство в бібліотеці: нові традиції та цінності"

Учні 2-В класу завітали до шкільної бібліотеки. Завідувач бібліотекою Тетяна Леонідівна ознайомила дітей з виставквою літератури рідного краю "Степова перлина" та провела з ними диспут "Хто ми, звідки родом?"