18 квіт. 2014

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Майбутнє планети - в наших руках!"

Під час Тижня було проведено такі заходи: 1. Виховна година "Земля - наш дім , а я її частина"(7.04). 2. Бесіда - тренінг "Допоможи собі сам"(9.04). 3. Конкурс "Збережемо нашу землю блакитною та зеленою".(11.04).
15 квіт. 2014

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Майбутнє планети - в наших руках!"

Під час Тижня було проведено такі заходи: 1.Бесіда "Життя і здоров'я - найбільша цінність". 2. Мандрівка "Країна безпеки".3. Виготовлення пам'яток "Бережи життя і здоров'я".
14 квіт. 2014

«Організація навчального середовища в 1-х класах».

У 2014 році ЗОШ І ст. № 37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області стала переможцем міського етапу огляду фотоматеріалів за темою «Організація навчального середовища в 1-х класах».
11 квіт. 2014

Конкурс малюнків "Збережемо природу України !".

Чисте довкілля для всіх.
9 квіт. 2014

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Майбутнє планети - в наших руках!"

З 7 - 15 квітня в школі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Майбутнє планети - в наших руках!"
7 квіт. 2014

"Майбутнє планети - в наших руках"

Тиждень знань безпеки життєдіяльності
1 квіт. 2014

День сміху

Учні нашого класу Кротик Андрій,Губа Костянтин,Скрипка Руслана взяли участь у конкурсі гуморесок
1 квіт. 2014

1 квітня - День сміху

Достовірно не відомо, як і в якій країні з'явився День сміху (День дурня). Але сьогодні це вже не так важливо, оскільки 1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів.
17 бер. 2014

Крок до успіху.

Перемога на музичному конкурсі.
17 бер. 2014

"Т.Г. Шевченко - Великий син українського народу"

з 3 по 10 березня у нашій школі було проведено усний журнал на тему:"Т.Г. Шевченко - Великий син українського народу" серед учнів 2-4-х класів, під час якого вони дізналися про Кобзаря не лише як про письменника, а й про художника: переглянули деякі з його робіт (автопортрети, пейзажі, замальовки).