20 лист. 2015

Місячник української мови та писемності

В школі проходить Місячник мови та писемності відзначається щороку на честь українського літописця Нестора. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
13 лист. 2015

"Наша безпека - у наших руках"

В рамках тижня безпеки життєдіяльності в нашому класі відбулася виставка малюнків "Пожежна безпека очима дітей"
13 лист. 2015

Тиждень життєдіяльності

З 9 по 13 листопада 2015 р. проходив Тиждень безпеки на тему "Вогонь наш друг та не завжди, чекати можна і біди"
12 лист. 2015

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Наша безпека - у наших руках"

В рамках тижня знань безпеки життєдіяльності в нашому класі проводилися різноманітні заходи. Особливо дітям сподобалась вікторина "Вогонь - добрий слуга, але поганий господар".
11 лист. 2015

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

У рамках тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: "Вогонь наш друг та незавжди, чекати можна і біди" в 1-Б класі пройшов конкурс малюнків.
10 лист. 2015

Ювілей ветерана.

Сьогодні учні нашої школи привітали ветерана з ювілеєм. Сьогодні йому виповнилось 90 років.
10 лист. 2015

Конкурс знавців української мови "Мовознавці".

Сьогодні у рамках Місячника української писемності та мови відбувся конкурс "Мовознавці". Участь приймали 4 класи.

Місячник української писемності та мови

Місячник української писемності та мови

9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови. А святкуємо ми його на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.

Конкурс віршів про мову

Кожного року в нашій школі проводиться конкурс на кращого читця віршів про мову!