ДЕНЬ ВИШИВАНОК

ВИШИВАНКА - національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь, зв'язок, що не переривається віками. У нашій школі було проведено день вишиванок. День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
24 трав. 2016

"Радо з весною птахів зустрічаємо!"

Учні 1-В класу з допомогою батьків виготовили шпаківню для наших пернатих друзів. Любити і берегти природу - наш обов'язок!
24 трав. 2016

"Вогонь - друг, вогонь - ворог"

Учні 1-В класу побували у Кіровоградському пожежному музеї. Цікавою та захоплюючою була розповідь екскурсовода про історію нашого міста та страшні пожежи, які сталися 200 років тому. З особливою увагою діти переглядали зображення діарам, рятувального обладання тощо.

"Солона писанка"

Перед світлим святом Пасхи до нашої школи завітали майстри з Кіровоградського художнього музею. Вони провели цікавий майстер-клас з виготовлення писанок із солоного тіста. Така зустріч назавжди залишиться у дитячих серцях.

День цивільного захисту

В рамках проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності "Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати" з 11.04 по 15.04 ми провели тренувальну евакуацію з приміщення.

"Великодній сюрприз"

Напередодні величного та світлого свята Воскресіння Христового учні нашого класу долучились до загальношкільної благодійної акції «Великодній сюрприз». Діти власноруч розписували писанки, збирали смаколики для солдатів зони АТО. У своїх листах, малюнках та листівках-оберегах вони висловили щиру подяку воїнам-землякам, з побажанням їм перемогти та швидше повернутися неушкодженими до рідного дому.
20 трав. 2016

Зустріч із звичайними кіровоградцями, які вирішили робити добро для інших

20 травня учням провели екскурсію до «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області». Зустріч пройшла за підтримки головного лікаря ТМО «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» Ярошенко Олександра Івановича та начмеда Беспалової Тамари Степанівни.
20 трав. 2016

Вишиванка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі.

20 травня в класі пройшов день вишиванки.
19 трав. 2016

19 травня - День вишиванок.

19 травня розмаїття вишиванок.
19 трав. 2016

День вишиванки.

19 травня розмаїття вишиванок.