31 трав. 2021

За зайняте І місце
31 трав. 2021

Останній дзвоник в 3-В класі.

Привітання від вчителя батькам і учням.
29 трав. 2021

Екскурсія до "Зерноленду"- це супер !

Учні 4-Б класу відвідали етнографічний музей, старий млин - вітряк, якому більше 100 років, побували на майстер - класах по виготовленню посуду, ляльки - мотанки, навчилися ліпити жайворонків з тіста, кататися на груповій гойдалці, ходити на ходулях, ходити "трійками" на лижах по траві, стріляти з лука і навіть каталися верхи на конях.Це було справді круто!

«Дорога не для забав»

У рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Дорога не для забав» у 4-А класі було проведено виховну годину , на якій діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки.Працювали з паперовими та Інтернет-джерелами інформації.
21 трав. 2021

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему: "Дорога не для забав"

З 17 по 21 травня в школі проходив тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Дорога не для забав". Учні 1-Б класу моделювали ситуації безпечної поведінки на дорозі.

Тиждень БЖД

Зустріч з інспекторами УПП Кіровоградській області.
20 трав. 2021

Гурток "Корисні звички" в 4-Б класі.

Розвиваємо творчі здібності: виготовлення вишиванки в техніці орігамі.
20 трав. 2021

Цьогоріч відзначався ювілейний 15-й Всесвітній День вишиванки.

Учні 4-А класу щороку вшановують його не тільки,одягаючи вишиту сорочку,а й поглиблюють свої знання про етнічний одяг українців. Діти розуміють,що вишиванка – своєрідний унікальний код українського народу. Вона яскраво відображає його особливу національну традицію.

День вишиванки

Учні першого класу приєднались до цього свята, присвяченого українській культурі та традиціям. Вишиванка - символ України, Кожної великої родини, Нашої історії та мови Залюбки вдягаєм її знову.

День вишиванки!

Учні 2 - В класу, вітають всю Україну зі святом!