Екскурсія до ДАІ

27 вер. 2012
В рамках проведення профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі», було запрошено співробітників ДАІ , які провели роз’яснювальну роботу серед учасників дорожнього руху, і перед усім серед маленьких пішоходів. Працівники ДАІ радо запросили нас до себе в гості.

Саме тому, 27 вересня поточного року на екскурсію до Управління Державтоінспекції  міста Кіровограда  завітали учні 3-А та 3-Б класів. Екскурсія почалася з огляду школярами експонатів та документів музею, зібраних, починаючи з моменту створення служби ДАІ.
Після відвідування музею дітей запросили до штрафмайданчика, де на власні очі побачили наслідки ДТП. Від побаченого дітлахи були у захваті.

Такі зустрічі за участю співробітників Державтоінспекції відіграють велику роль у навчанні юних учасників дорожнього руху основам безпечної поведінки на автошляхах.

Хочемо висловити подяку Волок О.М. та Ходаковському А.А.,за організацію та проведення цікавої та корисної екскурсії.

Неухильне дотримання Правил дорожнього руху – запорука безпеки.