Відкритий урок

13 лист. 2018
У рамках Місячника педмайстерності 13 листопада в школі пройшов День відкритих дверей для педагогів ЗОШ ІІ - ІІІ ст. №10 Кіровоградської міської ради Кірововоградської області, які викладатимуть у 2019/2020 навчальному році у 5 - х класах. Випускники ЗОШ І ст. № 37 Кіровоградської міської ради Кірововоградської області презентували свої уміння, рівень формування компетентностей. Щорічний Місячник педагогічної майстерності розпочався уроком математики в 4-А класі «Одиниці вимірювання маси. Перетворення одиниць вимірювання маси. Задачі, що розв’язуються за допомогою відношення». Диференціація навчання та індивідуальний особистісно зорієнтований підхід: робота в групах, парах, тестові завдання; ІКТ, інтерактивні завдання "learning Apps.org" тощо. І все це з абсолютним дотриманням методичних та дидактичних вимог до початкового навчання. Учні демонструють належний рівень формування ключових та предметних компетентностей.