Урок-екскурсія

5 лист. 2018
Екскурсія-особливий вид навчальних занять.Він спрямований на задоволення пізнавальних потреб учнів,їх фізичний,інтелектуальний розвиток.Екскурсія до осіннього парку,яку здійснили учні 2-А класу,ставила за мету спостереження за осінніми змінами в живій і неживій природі.А ще-побачити прекрасне у навколишньому світі.У шкільному парку діти порівнювали хвойні та листяні дерева,милувалися кетягами червоної горобини.Дерева селищного парку відкрили таємницю життя комах восени,які сховалися під товсту кору дерев,щоб перезимувати.На стовбурах спиляних деревах учні визначили їх вік,порахувавши кільця.Свої спостереження діти описали у творах.Повертаючись до школи,діти сказали:"Хороше і трішечки казково!".