Екскурсія до бібліотека Д.Чижевського

7 черв. 2018
7 червня діти 2-х класів закладу відпочинку "Дружба" відвідали бібліотеку Д.Чижевського

07 червня  діти 2-х класів закладу відпочинку «Дружба» відвідували бібліотеку Д. Чижевського.

Ми побачили та почули багато дивовижного та цікавого. Дізналися про історію створення бібліотеки. У відділі рідкісних та цінних видань, побачили колекцію О.Ільїна – рукописи давньослов’янською мовою XV-XIX ст., стародруки, серед яких - видання І. Федорова, П. Мстиславця, видання друкарень Києво-Печерської лаври, Острога, Вільно, Почаєва.
Також мали змогу приймати участь у різноманітних майстер класах та заняттях. А саме: виготовляли із кольорового паперу листівки, квіти, закладинки для книжок.  Також приймали участь у інтерактивних розвагах за сучасними та українськими казками .
Діти зрозуміли, що сучасна бібліотека не просто сховище книг, а центр громадського життя, центр інноваційного розвитку.