Екскурсія до бібліотеки імені Д. Чижевського

8 черв. 2018

Протягом трьох днів діти закладу відпочинку «Дружба» відвідували бібліотеку Д. Чижевського. Побачили та почули багато дивовижного та цікавого. Дізналися про історію створення бібліотеки. У відділі рідкісних та цінних видань, побачили колекцію О.Ільїна – рукописи давньослов’янською мовою XV-XIX ст., стародруки, серед яких - видання І. Федорова, П. Мстиславця, видання друкарень Києво-Печерської лаври, Острога, Вільно, Почаєва.
Також мали змогу приймати участь у різноманітних майстер класах та заняттях. А саме: виготовляли із кольорового паперу листівки, квіти, закладинки для книжок. Також познайомилися із давнім японським мистецтвом по складанню тканини та зав’язування вузликів – фурошики. Також приймали участь у інтерактивних розвагах з англійської мови.
Діти зрозуміли, що сучасна бібліотека не просто сховище книг, а центр громадського життя, центр інноваційного розвитку.