Усний журнал "Шевченко художник"

16 бер. 2018
Сьогодні в нашій школі відбувся усний журнал "Шевченко художник"

Сьогодні в нашій школі відбувся усний журнал "Шевченко художник". Де учні дізналися, що поетична  спадщина  Кобзаря  налічує  понад  240  творів, а  живописна - близько  1200  робіт  (олійних  картин,акварелей , сепій,   офортів, малюнків). Що завдяки  допомозі  видатних  діячів  української  і  російської  культур   К. Брюллова , В. А. Жуковського,  О.Г.Венеціанова, В.Григоровича, Є . Гребінки  Тарас  здобув  довгоочікувану  волю .

Доробок  Шевченка – величезне  досягнення  всієї  української  художньої  культури . Ще  за  свого  життя  він  був  для  багатьох  представників  інтелігенції  прикладом  самовідданого  служіння  народові .
 Слава  Шевченка  пережила  добу , в  яку  він  жив .  Його  безсмертні  твори  і на цей час  високо  оцінює   людство , його  ім'я  відоме  в  усьому  світі і сьогодні.