День Перемоги

9 трав. 2017
Сьогодні вчителі та учні нашої школи приймали участь у селищних заходах до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ось і минуло 72 роки з часів Великої Перемоги над фашистськими загарбниками. Ті роки назавжди залишаться у пам’яті нашого народу, як роки муки і болю, радості й печалі. Наша перемога – це подвиг мільйонів, це пот і кров воїнів, це рани і смерть мирних людей, які не шкодуючи життя воювали і працювали за наше щасливе сьогодення.

Усі українці сприйняли німецьку агресію як смертельну загрозу для себе. Український народ піднявся на боротьбу з фашистами. У цій народній війні мільйони українців захищали власне життя, життя своєї родини, домівку, культуру, одним словом – Батьківщину.

Ніщо не забуте, ніхто не забутий! До могил загиблих ніколи не заросте тропа народної любові.